Veiling en verloting

Op zondag 22 september wordt op het terrein van de SamenLoop voor Hoop Gorredijk e.o. een veiling gehouden. De veiling begint om 11:30 uur. Er is al een aantal prachtige veilingstukken ingebracht. Ook wordt er een verloting gehouden op het terrein. Een lootje is te koop voor €1,- en 6 lootjes voor €5,-. Door op de links hieronder te klikken kunt u een aantal van de prijzen voor de veiling en de verloting alvast bekijken.

Klik hieronder op de link om de eerste veilingstukken te bekijken:

https://www.samenloopvoorhoop.nl/alle-samenlopen/friesland/gorredijk/veiling

We zien je graag zondagochtend bij de veiling!!

Klik hieronder op de link om de eerste verlotingsprijzen te bekijken:

https://www.samenloopvoorhoop.nl/alle-samenlopen/friesland/gorredijk/loterij/

Het is gelukt

De pagina wordt opnieuw geladen met de nieuwe lijst.

x

Nieuw team aanmaken

Een teamnaam kan minimaal 3 en maximaal 75 karakters bevatten.

Er bestaat al een team met de naam . Een teamnaam moet uniek zijn. Probeer opnieuw.

Weet u het zeker?

Met deze actie verandert u de status van een of meerdere teamleden.

Oeps. Er ging iets mis!

Probeer het opnieuw. De pagina wordt opnieuw geladen.

x

Belangrijk: wijzig hier alleen gegevens van precies deze persoon. Een nieuwe inschrijving moet los ingeschreven worden. Een wijziging van team captain is op een andere manier mogelijk. Neem bij vragen contact op met het SamenLoop servicepunt. Wijzigen

Let op:
Wijzigen van gegevens alleen mogelijk als alle invoervelden m.u.v. van 'tussenv.' zijn ingevuld.

Gegevens samenloop

Gegevens deelnemer
Het veld "Voornaam" is niet ingevuld
Controleer het veld "Tussenv."
Het veld "Achternaam" is niet ingevuld
Het veld "Straat" is niet ingevuld
Het veld "Huisnummer" is niet ingevuld
Het veld "Postcode" is niet ingevuld
Het veld "Plaats" is niet ingevuld
Het veld "Geboortedatum" is niet ingevuld
Het veld "Telefoonnummer" is niet of niet goed ingevuld, max 10 cijfers
Het veld "E-mailadres" is niet ingevuld
Het opslaan van de wijzigingen is mislukt, probeer het later nog een keer